Деца из наше Установе учесници на Фестивалу Еко-представа

Фестивал Еко-представа, у организацији Центра за еколошко образовање и одрживи развој (ЦЕООР), одржао се у суботу 25. марта 2017. године, у Првој техничкој школи, са почетком у 10 часова.
Током Фестивала изведено је 11 представа, а своје глумачко умеће показала су деца из вртића „Чуперак“, „Црвенкапа“, „Зека“, „Наша радост“, односно предшколска група ОШ „Радоје Домановић“, „Бубамара“, „Невен“, „Цицибан“, „Полетарац“, „Колибри“, предшколска група ОШ „Драгиша Михаиловић“ и ученици ОШ „Свети Сава“. У представама је учествовало преко 150 деце из вртића ПУ „Ђурђевдан“ и ПУ „Нада Наумовић“ и ученика основне школе, а припремало их је 25 васпитача и учитеља. Представе је пратило преко 400 гледалаца у три блока.

Из ПУ „Ђурђевдан“ награђени су следећи вртићи:
– Вртић „Чуперак“ – освојио је друго место
– Вртић „Цицибан“ – освојио је треће место
– Вртић „Бубамара“ – освојио је специјалну награду за најмлађе учеснике на Фестивалу

Додела награда и захвалница одржана је 30.03.2017. год у Политехничкој школи.