„Дечија недеља“ у вртићу „Цицибан“

Понедељак: 02.10.2017.

Одржана је Креативна радионица „Рука пријатељства“ са децом из школе „Мома Станојловић“ и учитељицом Јеленом Момчиловић. Учествуовала су предшколска и старија предшколска група док су остале групе реализовале „Буквар дечјих права“.

Уторак: 03.10.2017.

Одржана је радионица „ Неговање и очување права и одговорности деце“. Учествовали су сви васпитачи и медицинске сестре и по пет родитеља из сваке групе.

Среда: 04.10.2017.

Одржана је приредба „Музиком до дечјих душа“ на којој су учествовале све васпитне групе.

Четвртак: 05.10.2017.

Одржана је радионица на тему: „ Упознајемо се са извиђачима“. Гости су били Ивиђачко друштво „Жежељ“ и Марина Николић, стручни сарадник за физичко. Учествовала су деца средњих, старијих и предшколских група.

Петак: 06.10.2017.

Одржана је креативна радионица на тему: „У свету линија и боја-градимо мостове међу генерацијама за радост сваког детета“. На радионицу су биле позване баке и деке а учествовале су све васпитне групе.