Учешће предшколаца из Страгара и Влакче на Меморијалу ,,Душана Милошевића“, у Страгарима

Дана 25.05.2018.год. у Страгарима , групе предшколаца из Страгара и Влакче су  учествовале на једанаестом Меморијалу ,,Душана Милошевића“, организованог у част и сећање на страгарца Душана Милошевића,  члана Првог Српског Олимпијског тима, учесника на ОI   у Стокхолму 1912. године, на 100м.

Након окупљања и постројавања учесника , поздравне речи  ученика, представника града, представника ОКС,  уследиле су трке  на 100м. на тркачким стазама и то  по категоријама: предшколски узраст, први разред, други…..

Након завршених трка организована  је додела признања за три првопласирана такмичара по категоријама и то медаље, дипломе и торбе.

Предшколци који су освојили прва три места су:1. Вучковић Јован из Влакче, 2. Карић Дајана из Страгара и 3.Ћирић Софија такође из Страгара.

Овај догађај је протекао у веома лепом и пријатном расположењу, као и међусобном  дружењу деце али и родитеља.