Завршна приредба у вртићу „Зека“

Дана 29.05.2018. у дворишту вртића „ Зека“ деца свих група су се уз осмех игру и песму обратила родитељима . Млађа јаслена група је поздравила родитеље кроз дефиле уз музику, Старија јаслена група се представила са покретном игром Пролећно коло,Млађа васпитна група је играла уз Другарску песму-Миња Субота, Средња васпитна група је играла и певала уз песму Четири годишња доба, Старија васпитна група је играла и певала уз песму Здравица –Драган Лаковић, Предшколске групе 1 и 2 су све присутне поздравили са песмом Довиђења драги васпитачи. Родитељи нису штедели аплаузе за мале учеснике. Програм је водила Андреа Жиловић из предшколске групе. Након програма у свим групама је одржан родитељски састанак.