Представник Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац у Tиму за ране интервенције Крагујевца презентовао је искуства из области увођења система раних интервенција у Србији

Представник Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац у Tиму за ране интервенције Крагујевца – васпитач Наташа Јовановић је са члановима Тима презентовала искуства из области увођења система раних интервенција у Србији. Имала је прилику да размени искуства у спровођењу раних интервенција у вртићу са учесницима стручног скупа-практичарима из области васпитно-образовног рада, и то у оквиру програма рада ХXIV. Стручних сусрета медицинских сестара предшколских установа Србије. Тема стручних сусрета „Унапређивање васпитно-образовне праксе кроз размену професионалних искустава“, је препозната као значајна прилика да се промовишу вредности пројекта модела раних интервеција у Србији – подршка деци и породици, као и могућност да се унапреди васпитно-oбразовна пракса. Континуираним радом кроз сарадњу са породицом и реализаторима васпитно- образовног рада као и професионалном ангажованошћу доприносимо развоју добробити деце и породице.