Пакетићи за предшколце из школе за основно и средње образовање „Вукашин Марковић“

У оквиру манифестације „Новогодишња чаролија може да почне“ у организацији ПУ „Ђурђевдан“ Крагујевац већ традиционално пету годину настављена је сарадња са школом за основно и средње образовање „Вукашин Марковић“. Због актуелне епидемиолошке ситуације ове године није организована масовна манифестација у спортској сали „Гордана Гоца Богојевић“, али у духу даривања деца, родитељи и васпитачи вртића „Цицибан“ су за другаре предшколце из ове школе припремили новогодишње пакетиће како би им улепшали предстојеће празнике. Претходних година сва прикупљена средства од продатих улазница била су усмерена школи „Вукашин Марковић“ за куповину новогодишњих пакетића, тако да смо ове године наставили у истом духу, јер је ово пре свега хуманитарна манифестација.