Стручна конференција за васпитаче у Врњачкој Бањи

Стручна конференција за васпитаче под називом „Грађење односа као подстицај промена васпитно – образовне праксе“ одржана је у Врњачкој Бањи у периоду од 14.04.2022. до 17.04.2022. године. На одржаној конференцији, Предшколска установа „Ђурђевдан“ Крагујевац се представила следећим радовима:

„Један мали птић долетео у вртић (грађење односа кроз развијање пројеката), васпитачи Марија Стефановић и Тамара Раковић, вртић „Колибри“;

„Ја сам уметник“ (грађење односа на релацији дете-дете, дете-васпитач, васпитач-родитељ) васпитачи Биљана Савић и Јасминка Радовановић, вртић „Невен“.

Скупу су присуствовале и директорка ПУ „Ђурђевдан“ Крагујевац, Сања Јаковљевић, и помоћник директора за педагошки рад, Љиљана Јоргић.