У вртићу „Цицибан“ одржана трибина „Подршка здравом одрастању“

У четвртак 07.07.2022. године са почетком у 15 часова у Предшколској установи „Ђурђевдан“ Крагујевац, реализована је трибина „Подршка здравом одрастању“. Трибину је организовао Савез удружења медицинских сестара предшколских установа Србије „Абела Фарм“. На трибини је о „Психолошком аспекту храњења“ говорила психолог Катарина Ђурић, о „Подршци расту и развоју“ Олгица Субашић, сарадник за унапређење превентивно здравствене заштите, а о „Значају пробиотика за здравље деце“ говорила је др Душица Ђорђевић, педијатар ДЗ Крагујевац уз присуство Маријане Радовић представнице компаније „Абела фарм“. Учесници трибине били су деца и родитељи вртића „Цицибан“, директорка и помоћник директора за педагошки рад, стручни сарадник за физичко, сарадници на реализацији неге и превентивно здравствене заштите, медицинске сестре васпитачи и васпитачи предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац.