Потписан уговор о пословно техничкој сарадњи у области наставе, научноистраживачког рада и образовне делатности између Универзитета у Крагујевцу и Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац

У четвртак, 20. 04. 2023. године потписан је уговор о пословно техничкој сарадњи у области наставе, научноистраживачког рада и образовне делатности. између проф. др Ненада Филиповића, ректора Универзитета у Крагујевцу и директорке Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац, Сање Јаковљевић. Студенти студијског програма основних и мастер академских студија психологије обављаће стручну праксу у ПУ „Ђурђевдан“ Крагујевац.

Почетак наше сарадње ће допринети систематском и континуираном повезивању различитих нивоа образовања а све у циљу унапређивања васпитно-образовне праксе.