„Новогодишња чаролија може да почне“ – 26.12.2017. у спортској хали „Гордана Гоца Богојевић“

И ове године Предшколска установа „Ђурђевдан“ Крагујевац традиционално организује предновогодишњу манифестацију „Новогодишња чаролија може да почне“.

Манифестација ће бити одржана 26.12.2017. са почетком у 17 часова у спортској хали „Гордана Гоца Богојевић“, и на њој ће учествовати више од 300 малишана из наших вртића. Програм је музичког карактера, а у припреми су учествовала деца, родитељи и васпитачи. Ове године на манифестацији наши гости биће ученици школе „Вукашин Марковић“ и деца из Предшколске установе „Врабац“. Манифестација је хуманитарног карактера, па ће средства од продатих карата бити уручена школи „Вукашин Марковић“