Вртић „Зека“: активности деце из ЧПП групе из Страгара

Деца предшколско припремне групе из Страгара је у току фебруара имала разноврсне активности. Практично кроз посете деца су учила о појединим занимањима. Посетили су апотеку, са фармацеутима су причали о њиховом занимању, сазнали су по нешто о лековима, учили су како могу да подигну лекове . Посетили су библиотеку, гледали сликовнице, причали о томе како се чува и поштује књига. Предшколци су посетили Етно-кућу Лазић, видели предмете које су користиле некада баке, старо посуђе, везене материјале…. О занимању ветеринара су чули од родитеља – волонтера који је малишане упознао са инструментима које користи у свом послу. Деци је посебно био занимљив обилазак ТЦ „Плаза“ и Cineplexxa где су гледали цртани филм „Маша и медвед“.