Дани породице – вртић ,,Колибри“

Обележавање Међународног дана породице у вртићу ,,Колибри“ почело је 15. маја и трајало је целе недеље, а све у циљу унапређења породице и развоја свести о њеном значају. Током недеље је спроведен низ активности у којима су учествовала деца заједно са својим васпитачима и родитељима. Ученици и професори музичке школе ,,др Милоје Милојевић“ улепшали су један од ових дана својим концертом и дружењем са децом и родитељима нашег вртића. Активности су се настављале из дана у дан, па су деца имала прилике да заједно са својим васпитачима и родитељима, у дворишту вртића учествују у физичким активностима, под слоганом ,,Мама, тата, вежбајте са нама“. Осим у физичким учешће су узели и у ликовним активностима. Ликовна колонија под називом ,,Породичне вредности“ окупила је такође родитеље који су се радо прикључили и показали своја умећа у овој области. Деца су имала прилике ( млађа, старија и предшколска група) да покажу и своје драмске способности изводећи представе у којима су уживала и деца и родитељи. Дани породице у нашем вртићу протекли су уз осмех и пријатно дружење деце, родитеља и васпитача.