ПУ „Ђурђевдан“ на XX стручним сусретима медицинских сестара Предшколских установа Србије

Предшколска установа „Ђурђевдан“ имала је запажено учешће на XX стручним сусретима медицинских сестара Предшколских установа Србије, који су одржани од 25. до 28. Маја 2017. на Дивчибарама. Аутори и презентери радова из наше Установе биле су Весна Ранковић, медицинска сестра-васпитач, и Наташа Јовановић, васпитач.
Маја Соврлић, медицинска сестра-васпитач, на овогодишњим Сусретима награђена је признањем за најбољу медицинску сестру за 2016. годину.  Бранкица Стојковић, потпредседница Савеза медицинских сестара Предшколских установа Србије, на XX стручним сусретима медицинских сестара Предшколских установа Србије, добила је признање за двадесетогодишњи, изузетан допринос раду струковног удружења и професији медицинских сестара у делатности предшколског васпитања и образовања.