Спортске игре и крос са тренерима фудбалског клуба „Ердоглија“ – вртићи „Зека“ и „Бубамара“

У среду, 04.10.2017. год. у оквиру обележавања Дечије недеље одржане су спортске активности на теренима фудбалског клуба „ Ердоглија“. Активност је организовала педагог за физичко васпитање Николић Марина у сарадњи са тренерима фудбалског клуба „Ердоглија“ и васпитачима предшколских група. Одржан је полигон спретности са елементима фудбала и крос са предшколцима целодневног боравка вртића „Зека“ и „Бубамара“. Неговање фер –плеја и другарства уз исте активности изведено је и у поподневним часовима са предшколцима четворочасовног припремног програма. Победило је другарство, право на боравак у природи, бављење спортом, неговање здравих стилова живота… а деца су разменила медаље у знак победе!