Учешће деце вртића „Зека“ на Еко модној ревији

Дана 20.априла 2018. године одржана је Еко модна ревија поводом Дана планете земље. Учествовале су предшколске установе и основне школе. Модели су требали да буду израђени од  материјала који се може рециклирати или од преправљене старе гардеробе, чиме се жели  скренути пажња на потребу да се штеде природни ресурси.  Оцењивале су се две категорије, прва комплетна гардероба, а друга модни детаљ (шеширићи, торбице и сл.). Еко модна ревија је урађена у сарадњи са шопинг центром Плаза, H&M, Cineplexxom и књижаром Вулкан, који су наградили укупно 12 учесника. Међу награђеним су и две девојчице из ЧПП вртића „Зека“ : Наталија Антић и Стојановић Мина које су добиле награде за костиме. Паралелно са Еко модном ревијом организована је и изложба предмета израђених од материјала који се може рециклирати.