Дечја недеља – вртић „Зека“

Дечија недеља у вртићу „Зека“ је обележена са разноврсним активностима. Недеља је започела са дружењем деце свих васпитних група, међусобном разменом знања о правима и обавезама деце.У уторак су реализоване спортске активности, када су предшколске групе са тренерима ФК Ердоглија на стадиону месне заједнице Ердоглија одржале час процене спретности и брзине, а деца млађе, средње и старије групе су организовале полигоне у радним собама. Ликовна колонија је одржана у среду, деца су показала задовољство при манипулацији са разним ликовним техникама и дружењем са наставником ликовне културе и ђацима ликовне секције из ОШ „Станислав Сремчевић“. Деца , васпитачи и родитељи су заједнички прославили четрдесети рођендан вртића „Зека“ у четвртак. Деца су се родитељима представила са музичко-покретним играма ,а на крају су сви заједно отпевали рођенданску песму. Дечија недеља је завршена са маскенбалом и шетњом кроз насеље, а у поподневним часовима је организовано дружење родитеља, васпитача и деце предшколског узраста са ђацима и учитељима  ОШ „ Станислав Сремчевић“.