Хуманитарна акцији деце , родитеља и запослених у вртићу „Зека“ „За радост сваког детета“

На основу годишњег плана рада Тима вртића „ Зека“, а према плану рада Тима за социјалну инклузију деце у систем предшколског образовања и васпитања уз подршку чланова Савета родитеља реализована је хуманитарна акција за подршку деци смештену у Центру за развој социјалних услуга “Кнегиња Љубица“ . Акција је реализована у току Дечије недеље. Деца , родитељи и васпитачи су доносили школски прибор ( бојанке, сликовнице, свевске, бојице…) и тако допринели реализацији ове акције. Деца су показала задовољство што су учесници ове акције, јер ПОДЕЉЕНА СРЕЋА ДВА ПУТА ЈЕ ВЕЋА.
Прикупљени материјал испоручили су Центру: директор ПУ „ Ђурђевдан“, представник Тима вртића „ Зека“ и представник Савета родитеља.