Предшколска установа „Ђурђевдан“ обележава Дан породице – Тема овогодишњег Дана породице је „Желим да представим своју породицу“

Предшколска установа „Ђурђевдан“ Крагујевац 15.05.2021. год. Обележава Дан породице. Тема овогодишњег Дана породице је „Желим да представим своју породицу“. У колажу плаката које су на креативни начин представила деца наших вртића још једном потврђујемо да је породица примарна у животу сваког детета.

Порука и плакат деце вртића „Цицибан“ поводом Међународног Дана породице: „Породица – Почетак свега, Основ живота, Радост и срећа, Осмех, лепота, Давање, загрљај, Искрена љубав, Цветна долина, Анђео чувар.“

Порука и плакат деце вртића „Колибри“ поводом Међународног Дана породице: „Породица је када смо сви заједно“.

Порука и плакат деце вртића „Зека“ поводом Међународног Дана породице: „Шта ја имам –  богатство највеће, много пажње , љубави и среће, пуно срце и осмех на лицу, јер ја имам своју породицу.“

Порука и плакат деце вртића „Бубамара“ поводом Међународног Дана породице: „Увек ведри, насмејана лица – то је моја мила породица.“

Порука и плакат деце вртића „Чуперак“ поводом Међународног Дана породице: „Породица је имунитет који пружа деци пуно љубави“

Порука и плакат деце вртића „Невен“ поводом Међународног Дана породице: „Породицу не чине само они са којима смо у крвном сродству. Чине је и они који нас држе за руку, онда када нам је то најпотребније“

Порука и плакат јаслица „Шврћа“ поводом Међународног Дана породице:  „Имати некога ко те воли без обзира на све, зове се ПОРОДИЦА“