Радионице у оквиру пројекта „Кроз игру и дружење до правилног развоја“ у вртићу „Колибри“

Дана 15.06.2021. године, у вртићу „Колибри“ одржана је радионица са децом и родитељима који нису у систему предшколског васпитања и образовања, а у оквиру пројекта „Кроз игру и дружење до правилног развоја-подршка инклузији ромске деце предшколског васпитања и образовања“. Васпитачи старијих васпитних група су са својом децом из редовних група, као и са десеторо деце која нису у систему предшколског васпитања и образовања, реализовали активности на различите теме. У сарадњи са Домом здравља, организацијом „Романипен“, одржана је и радионица за родитеље којој је присуствовало деветоро родитеља, а тема радионице је била „Како препознати кашњење у развоју детета“. Предавање на овој радионици одржала је докторка Весна Станисављевић.