Реализован тематски родитељски састанак у вртићу „Зека“

У складу са Годишњим планом рада Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац у понедељак, 16. 05. 2022. године у вртићу „Зека“ реализован је тематски родитељски састанак на тему: „Припрема деце за полазак у школу“. Модераторка родитељског састанка била је председница Стручног актива припремног предшколског програма Ана Витошевић Марковић, реализаторке су биле помоћник директора за педагошки рад Љиљана Јоргић и стручни сарадник-психолог Александра Пајевић.

Циљ родитељског састанка био је пружање подршке родитељима будућих првака за припрему своје деце и себе на овај веома значајан догађај.

На основу повратних информација од стране родитеља закључујемо да је тематски родитељски састанак био корисна прилика за размену искустава и разматрање дилема.