Завршетак реновирања и адаптације вртићког и школског простора у Угљаревцу

Обележен је завршетак радова на реновирању и адаптацији простора сеоске амбуланте у Угљаревцу за потребе издвојеног одељења основне школе „Јулијана Ћатић“ и предшколске групе Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац.

Родитељи деце су узели учешће у уређењу дворишта, постављању љуљашки, клацкалица, тобогана, фарбању и постављању гума и тиме се утицало на развијање осећања припадања вртићкој заједници деце и родитеља.

Догађају су присуствовали представници локалне самоуправе, директор Дома здравља Крагујевац, директорка ОШ „Јулијана Ћатић“, директор Предшколске  установе ,,Ђурђевдан“ Крагујевац, помоћник директора за педагошки рад ПУ „Ђурђевдан“ Крагујевац, и запослени све три установе који раде у Угљаревцу, деца и родитељи.