Деца, родитељи и запослени из вртића „Чуперак“ организовали хуманитарну акцију за „Удружење за помоћ деци и младима са сметњама у развоју – Свети Василије Велики“ у насељу Маршић

Традиционално као и сваке године, деца, родитељи и запослени из вртића „Чуперак“ организују хуманитарну акцију за „Удружење за помоћ деци и младима са сметњама у развоју – Свети Василије Велики“ који похађају боравак при храму „Свети Василије Велики“ у насељу Маршић.

Ове године, деца и родитељи вртића „Чуперак“ донирали су новчана средства за куповину неопходних средстава за рад Удружења.

Дана, 31.01.2024. године, прикупљена новчана средства уручена су свештенику Бојану Димитријевићу од стране деце, која бораве у припремно предшколској групи пред полазак у школу у трајању од четири сата у ОШ „19. Октобар“ у Маршићу, васпитача и родитељке-представнице Савета родитеља вртића „Чуперак“.

Надамо се да ће се сарадња вртића „Чуперак“ и Удружења „Свети Василије Велики“ наставити и убудуће.