На Стручној конференцији за васпитаче у Кладову, у организацији Савеза удружења васпитача, Предшколска установа „Ђурђевдан“ Крагујевац узела је учешће презентацијом стручног рада са темом „Како истраживањем доћи до праксе“

На Стручној конференцији за васпитаче у Кладову, у организацији Савеза удружења васпитача, наша Установа је узела учешће презентацијом стручног рада са темом „Како истраживањем доћи до праксе“, чији су аутори Данијела Дупаловић – васпитачица, Наташа Јовановић – васпитачица и Бранка Станојевић – педагошкиња. Презентација је била веома запажена, као пример за учење. Размена искустава, знања практичара је допринела јачању компетенција запослених у предшколству а нарочито за грађење заједнице учења у вртићу, што је и била тема стручног скупа.