Деца група пред полазак у школу из Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац учествовала на такмичењу „Пажљивкова смотра“

Деца група пред полазак у школу из Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац учествовала су на такмичењу „Пажљивкова смотра“, која се организује за децу предшколског узраста и децу млађих разреда основне школе, а све у циљу подизања свести о безбедности деце и пешака у саобраћају. Општинско такмичање је одржано у ОШ „Станислав Сремчевић“, дана 22.04.2024. године, у финалу су учествовала деца из вртића „Бубамара“ и „Чуперак“. Победу су однела деца група пред полазак у школу из вртића „Чуперак“ која ће ићи на регионално такмичање које ће бити одржано у мају месецу.

(Линк је подељен са официјалног youtube канала Радио Телевизије Крагујевац. Аудио и видео материјал, као и њихови делови уколико није другачије назначено, су власништво ПД Радио телевизије Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.)