Представнице ПУ „Ђурђевдан“ Крагујевац на акредитованој трибини „Стварамо заједно 5 – најбољи примери добре праксе“

Дана, 13.04.2024. године у Првој крагујевачкој гимназији, а у организацији Школске управе Крагујевац и Центра за образовање Крагујевац, одржана је акредитована трибина под називом „Стварамо заједно 5 – најбољи примери добре праксе“. Свој допринос на овој трибини дале су и васпитачице наше Установе Зорица Игњатовић и Мирјана Глишовић, вртић „Невен“, презентујући свој рад у групи деце пред полазак у школу пројектом „Шућур, тиква, бундева – како ли се зове“. На овој трибини Установу су представљале и васпитачице вртића „Бубамара“ Сузана Милановић и Далиборка Богдановић, презентацијом „Посматрамо, истражујемо и стварамо заједно“.