ОТВАРАЊЕ ЕКОЛОШКОГ ФЕСТИВАЛА – ВРТИЋ ЗЕКА

„ОТВАРАЊЕ ЕКОЛОШКОГ ФЕСТИВАЛА – ВРТИЋ ЗЕКА“

Предшколци четворочасовног програма вртића „Зека“ на отварању VII Еколошког фестивала у ТЦ „Плаза“
У ТЦ „Плаза“, предшколци четворочасовног програма вртића „Зека“ и „Цицибан“ присуствовали су отварању VII Еколошког фестивала. На почетку манифестације, организован је дефиле кроз ТЦ „Плаза“, како би деца показала присутнима своје еколошке маске од рециклажног папира. Након тога организовано је проглашење победника у изради еко-маски, а једна од пет награђених била је и маска Ђокић Ђорђа из ПП групе вртића „Зека“ (маска Спајдермена од картона). По завршетку доделе захвалница награђеним маскама, деца су заједно са васпитачима и присутним родитељима израђивала и украшавала кућице за птице и еко-маске од понуђеног рециклажног материјала, видно мотивисана и заинтересована за креативан рад.