Светски дан здраве хране – обележавање у вртићу „Колибри“

Вртић ,,Колибри“ је 16.10.2017. год. обележио Светски дан здраве хране. Најпре је деци и присутнима сестра са превентиве вртића, кроз презентацију указала на сам значај здраве хране неопходне за добар и здрав развој деце, а потом су малишани предшколске групе нашег вртића, музичко сценском представом, промовисали здраве стилове живота и значај здраве исхране. Осим деце вртића ,,Колибри“, у сарадњи са основном школом ,,Драгиша Луковић Шпанац“, у овом програму су учествовали ученици луткарске групе ,,Мудријаши“ и извођењем своје представе се придружили обележавању овог дана. По завршеном програму родитељи деце предшколске групе учествовали су у радионици на којој су имали прилике да на врло креативан начин оживљавају воће и поврће дружећи се са својом децом и васпитачима.