Предшколска установа „Ђурђевдан“ Крагујевац на „Пертинијевим данима дидактике 2022“

14.09.2022. године одржани су „Пертинијеви дани дидактике 2022“, XXX јубиларни традиционални стручни скуп из области предшколства. Испред Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац присуствовали су директор Сања Јаковљевић и стручни сарадник педагог за физичко васпитање Марина Николић. Дидактичке иновације у предшколству 2022/2023. година – промоција, презентација и демонстрација новитета у складу са најновијим европским и светским трендовима и у складу са Новим основама програма. „Пертини“ развојни резултати на предшколској сцени, нови дидактички материјали, реализовани пројекти, иновације у опремању и формирању просторних целина, сензомоторни развој, иновативна игралишта и мобилијари.