Дечија недеља обележена у вртићу „Невен“

Дечију недељу вртић „Невен“ обележио је под слоганом „Шта детету треба да расте до неба“. Две предшколске групе целодневног боравка вртића „Невен“ посетиле су ОШ „Ђура Јакшић“ и ОШ „Вук Стефановић Караџић“.Кроз активност „Трчи, скачи кроз спорт и другарство смо јачи“ другари предшколске групе 1 посетили су другаре предшколце из ОШ „Ђура Јакшћ“. Време су провели у игри, превазилажењу препрека кроз полигон и извођењу основних елемената гимнастике а идеје су проистекле из пројекта „Брзи амигоси“. Предшколска група 2 је у оквиру пројекта „Путујемо светом, планетом, аутом, ракетом, тротинетом“, на дечји предлог да својим тротинетима и бициклама посете другаре четвртог разреда. Ова активност носи име „Парада на точковима“. Заједничко време је проведено у школском дворишту ОШ „Вук С. Караџић“ дружећи се, возећи тротинете и цртајући кредама.