Предшколска установа „Ђурђевдан“ Крагујевац домаћин једнодневних професионалних сусрета (ЈПС) практичара који пролазе кроз обуку – Модел заједнице професионалног учења

Дана 27.11.2022. године Предшколска установа „Ђурђевдан“Крагујевац – вртић „Цицибан“ је био домаћин једнодневних професионалних сусрета (ЈПС) практичара који пролазе кроз обуку – Модел заједнице професионалног учења. Тога дана практичари из шест језгара који имплементирају НОП од септембра 2021. године разменили су своју праксу са колегама. Скуп је подржала, испред Министарства просвете Ана Којић – сарадник за развој рефлексивно социјалне праксе.

У оквиру наше Установе праксу су поделили васпитачи, медицинске сестре-васпитачи и стручни сарадници језгра вртића „Невен“ и „Цицибан“ уз подршку директора Установе.