Промоција часописа за породицу „Саветовалиште“

У четвртак, 22. 12. 2022. године директорка и представнице Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац присуствовале су промоцији часописа за породицу „Саветовалиште“ који издаје Центар за развој услуга социјалне заштите „Кнегиња Љубица“.

Учешће у писању стручних радова под називом:

• „Стратегије практичара у грађењу партнерских односа са породицом“ узеле су Сања Јаковљевић, директорка и Наташа Јовановић, васпитач;
  • -„Подршка деци и породици“ узеле су Снежана Малбашић, стручни сарадник-педагог и Александра Пајевић, стручни сарадник-психолог.

Ангажовање запослених из Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац препознато је као значајан предуслов квалитетне интерсекторске сарадње, а све у циљу пружања подршке добробити деце и породице.