Придружи се и ти „МАЛЦИМА ЗНАЛЦИМА“ у Предшколској установи „Ђурђевдан“ Крагујевац.

Радионица „Малци зналци“ се од 2018. године реализује у Предшколској установи „Ђурђевдан“ Крагујевац.

Циљ радионицa „Малци зналци“ је подстицање целовитог развоја деце и пружање подршке деци и породици пре обавезног програма припреме за школу. Наша циљна група су деца узраста од 3 до 5,5 година, која нису у систему предшколског васпитања и образовања.

Радионице се одржавају од 01. октобра до 31. маја, два пута недељно у трајању од по два сата.

Путем радионица деца имају прилику да се друже са другом децом, да се укључују у заједничке пројекте, да проширују своја знања, своју креативност. Деца истражују, експериментишу, испитују а што је најважније деца се играју и кроз игру развијају сазнања о свету око себе.