Представници предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац на VII Окружним стручним сусретима медицинских сестара ПУ Србије

На иницијативу Програмског одбора Савеза удружења медицинских сестара ПУ Србије у суботу, 30. марта 2024. године на VII Окружним стручним сусретима медицинских сестара ПУ Србије који су реализовани на Факултету педагошких наука у Јагодини, Предшколска установа „Ђурђевдан“ Крагујевац се представила стручним радовима „Шта звони, звецка, шушка?“ ауторке медицинске сестаре васпитачице Слађане Николић и Слађане Анђелковић и са радом „Упознајемо се кроз игру“ чије су ауторке Весна Ранковић, медицинска сестра васпитачица и Наташа Јовановић, мастер васпитачица.

Стручна сарадница-психолошкиња Александра Пајевић, била је водитељка четврте дискусионе групе „Допринос игре квалитету односа“. Излагање колегиница је подстакло учеснице сесије на конструктивну рефлексију и размену примера инспиративне праксе.