У вртићу „Невен“ и у групама у години пред полазак у школу, при ОШ „Ђура Јакшић“, у сарадњи са Патронажном службом и Тимом за превентивну здравствену заштиту деце, одржан је тематски родитељски састанак на тему „Мали екран-велики непријатељ“

Дана 28.03.2024. године, у вртићу „Невен“ и у групама у години пред полазак у школу, при ОШ „Ђура Јакшић“, у сарадњи са Патронажном службом и Тимом за превентивну здравствену заштиту деце, одржан је тематски родитељски састанак на тему „Мали екран-велики непријатељ“. Родитељи су ову тему изабрали на основу анкете и одазвали се у великом броју. Циљ је био да упознамо родитеље и децу на опасности од превелике употребе дигиталних медија и последице истих на правилан развој деце.