У вртићу „Колибри“ почиње комплетно реновирање централне кухиње Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац

Централна кухиња Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац која се налази у вртићу „Колибри“ биће комплетно реновирана из средстава буџета Града. Кухиња вртића „Колибри“ припрема храну за сву децу која похађају Предшколску установу „Ђурђевдан“ Крагујевац. Рок за завршетак радова је 75 радних дана и током тог периода храна за обе предшколске установе, чији је оснивач Град, припремаће се у централној кухињи Предшколске установе „Нада Наумовић“, која се налази у вртићу „Бамби“.

Припремне радове на реконструкцији обишао је Душан Алексић, члан Градског већа за образовање, у пратњи Тијане Ристовић, директорке Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац.

(Фотографије су преузете са званичне интернет странице града Крагујевца)

(Линк је подељен са официјалног youtube канала Радио Телевизије Крагујевац. Аудио и видео материјал, као и њихови делови уколико није другачије назначено, су власништво ПД Радио телевизије Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.)