Представнице Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац присуствовале радном састанку, у вртићу „Аутић“ ПУ „Нада Наумовић“, у виду презентовања искуства у области – Планирање и документовање васпитно – образовног рада у функцији учења и развоја

У понедељак, 07.10.2024. године представнице Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац са начелником Школске управе Крагујевац и просветним саветницама присуствовале су радном састанку који су организовале практичарке вртића „Аутић“ Предшколске установе „Нада Наумовић“. Тема састанка била је презентовање искуства у области – Планирање и документовање васпитно – образовног рада у функцији учења и развоја. Конструктивна размена искуства у процесу документовања допринела је заједничком промишљању и унапређивању квалитета васпитно-образовног рада.