ДЕЧИЈА НЕДЕЉА – ВРТИЋ „НЕВЕН“

У склопу Дечије недеље у вртићу „Невен“ је одржано низ активности
Радионица са родитељима „Јесење чаролије“

Деца су у пратњи васпитача посетила двориште ОШ „Вук С. Караџић“ .Дочекали су их учитељи и директор школе.Уз звуке дечијих песама деца су имала прилику да цртају кредама и друже са вршњацима из других предшколских група и децом из старијих разреда ОШ „Вук С. Караџић“.

Деца из предшколских група вртића „Невен“ учествовала су у маскенбалу који је организован у сали ОШ „Вук С. Караџић“. Учествовало је 60оро деце из нашег вртића.Маске су биле разноврсне (зоро,индијанац,вила,вештица..). Деца су уживала у дружењу .Прошетали су у пратњи васпитача и показивали своје маске. Овогодишње награде освојили су : Тијана Павловић- јесен, Јана Лукић- млада,Стефан Трајковић- ловац.