Прослава Светог Саве у вртићу „Зека“

Треће године за редом вртић „Зека“ слави славу Светог Саву. Деца предшколских група су припремила пригодан програм који се састојао од рецитација које говоре о животу и раду Светог Саве и два кола „Кроз Србију ију, ју“ и „Краљево коло“. Подршку деци предшколских група дали су другари старије васпитне групе. Свештеници су секли колач, домаћин је дете предшколске групе, а колач је преузело дете старије групе. Свечаности су присуствовали представници група Савета родитеља, и родитељи –донатори. Присутни родитељи су добили захвалнице за донације и сарадњу, и активном учешћу у раду вртића. По завршетку свечаности родитељи су присуствовали свечаном коктелу који су припремили запослени вртића „ Зека“.