Тренери Школе фудбала ,,ФК АРЕНА СПОРТ“ у вртићу ,,Колибри“

Децу предшколских група, вртића ,,Колибри“ посетили су тренери Школе фудбала ,,ФК АРЕНА СПОРТ“. Деци су најпре одржали предавање о значају бављења спортом, а потом уз кратак филм представили своју школу и начине одржавања тренинга у њој. Касније су децу извели у двориште нашег вртића и показали им одређене вежбе загревања, а затим су организовали и одређене игре у којима су деца прелазила одређене препреке, као и игре такмичарског духа. Посебно су дечаци показали одушевљење када су након одређених игара имали прилике да играју фудбал. Осим дечака, фудбал су играле и заинтересоване девојчице. Деци су на крају дружења поделили и поклончиће и честитали им на брзини, спретности и издржљивости, као и на лепом дружењу.