Свечана академија Предшколске установе „Ђурђевдан“

06.05. са почетком у 9 часова у Позоришту за децу, поводом другог рођендана, одржана је Свечана академија Предшколске установе „Ђурђевдан“.

Академији је присуствовао велики број гостију, којима је пригодним говором добродошлицу пожелела директорка ПУ „Ђурђевдан“ Сања Јаковљевић. На академији је приказан кратак видео запис под називом „Хајде да их чујемо“, на коме су прусутни могли да погледају шта су то занимљиво деца наше Установе рекла о нама. Затим је уследио богат програм где су се деца наших вртића представила следећим кореографијама:

Деца вртића „Бубамара“ – „Љубав“, Виктор Лебедев

Деца вртића „Невен“ – „Бојарка – Дуо модерато“

Деца вртића „Зека“ – „Звиждук у 8“, „Девојко мала“

Деца вртића „Бубамара“ – „Џентлмени“

На данашњој прослави додељене су и награде деци за ликовни конкурс на тему „Великани који су мислили о деци“.

Академија је свечано завршена заједничком песмом „Нек свуд љубав сја“, коју су отпевала све деца која су учествовала на данашњој Академији. Након акдемије за све госте одржан је коктел.