Учешће предшколаца из Страгара и Влакче на приредби одржаној у ОШ „Јулијана Ћатић“ у Страгарима

Дана 16.10.2018. године одржана је приредба са почетком у 11:30 часова, у ОШ „Јулијана Ћатић“ у Страгарим поводом прославе дана школе. Том приликом деца припремно предшколских група из Страгара и Влакче су имала прилику да учествују на приредби. Деца из ове две предшколске групе су покретом уз песму „Сви смо ми исти“, дечијег хора Орфеј и костимима анђела завршили програм који су учитељи наставници и деца из школе „Јулијана Ћатић“ припремили за све родитеље и почасне госте тог дана. Васпитачи и деца ће се потрудити да током целе школске године учествују у манифестацијама које организује школа и на тај начин подстицати још бољу сарадњу школе и предшколске установе.