„Светски дан доброте“ у вртићу „Невен“

На дан када некоме треба поклонити цвет,осмех,загрљај, 13.новембра 2018.обележен је “Светски дан доброте и љубазности”.Већ годинама у назад сарадња вртића и ОШ” Вук С.Караџић”, заснована је на оваквом облику сарадње, где деца вртића заједно са васпитачима организују заједничку радионицу на тему :“Бити добар је лако ако знаш и како”.Тог дана представници поменуте школе, заједно са директором Бојаном Конатаром, педагогом, психологом , учитељима и ученицима четвртог разреда поклонили су деци вртића играчке.
Речи захвалности, осмеси и добра дела, су најбитнији у свакодневној комуникацији.Порука да будемо добри данас и сваки други дан је обележила данашњи дан који је протекао у лепој и веселој сарадњи вртића и школе.