7. рођендан Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац – честитке деце свих наших вртића

Драга децо и родитељи, поштоване колеге и сарадници, у сусрет обележавању седмогодишњице постојања Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац, деца, родитељи и запослени припремили су рођенданске честитке са најлепшим жељама поводом обележавања 7. рођендана наше Установе. Имате прилику да испратите  честитке деце свих наших вртића Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац.

Јаслице „Шврћа“

Наши најмлађи и најслађи другари јаслица „Шврћа“ уз колаж фотографија својом игром и смехом прослављају рођендан Предшколске установе „Ђурђевдан“. Срећан нам био!

Вртић „Чуперак“

„Вртић нам у срцу успомене пише, које нико никад не може да избрише. Данас су нам срца препуна весеља, срећан рођендан нашој установи „Ђурђевдан“ и пуно лепих жеља!“

Вртић „Зека“

„Посебан је за нас дан, када Установа “Ђурђевдан” слави рођендан. Игру, срећу и весеље и да се свима испуне све жеље, желе из вртића “Зека” сви, деца, родитељи, запослени!“

Вртић „Невен“

„Од свих дана један је посебан, нашој Установи рођендан“

Вртић „Колибри“

„Свећица по свећица, до седам смо стигли, поносни на то шта смо све постигли. Радујемо се свакој години што стиже, наша установа „Ђурђевдан“ наставља успехе да ниже. Да растемо и радујемо се заједно!“

Вртић „Цицибан“

„“Чуперак“, „Бубамара“ и „Шврћа“ се спремају за прославу ову, славе „Колибри“, „Невен“ и „Зека“ и стављају по свећицу нову. На торти за сваки вртић по једна свећица сија, за мој вољени „Цицибан“ стављамо је другар и ја.“

Вртић „Бубамара“

„Свећица по свећица до 7 смо стигли, поносни на све што смо постигли. Радујемо се свакој години што стиже вртић „Бубамара“ наставља успехе да ниже.“