У вртићу „Бубамара“ реализован округли сто на тему „Припрема деце за полазак у школу“.

У складу са Годишњим планом рада Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац у четвртак, 23. 03. 2023. године у вртићу „Бубамара“ реализован је округли сто на тему: „Припрема деце за полазак у школу“. Округли сто су водиле Кристина Влајовић, стручна сарадница-психолошкиња из ОШ „Јован Поповић“ и Александра Пајевић, стручна сарадница-психолошкиња из ПУ „Ђурђевдан“ Крагујевац.

Циљ округлог стола био је пружање подршке родитељима будућих првака за припрему своје деце на овај веома значајан догађај. Округли сто је подстакао присутне на дискусију и размену искустава приликом поласка деце у први разред. Трудићемо се да и у будуће наставимо са пружањем континуиране подршке родитељима будућих првака.