Предшколска установа „Ђурђевдан“ Крагујевац била домаћин здравствене трибине „Нежни смо, али снажни“

05.06.2023. године са почетком у 15 часова, Предшколска установа „Ђурђевдан“ Крагујевац је била домаћин здравствене трибине „Нежни смо, али снажни“. Трибину је организовао Савез удружења медицинских сестара ПУ Србије у сарадњи са компанијом „Абела фарм“. Трибина је реализована у вртићу „Бубамара“ у присуству деце, родитеља и запослених. Након поздравне речи директорке Установе, о очувању здравља кроз тему „Подршка расту и развоју“ говорила је Олгица Субашић, мастер медицинска сестра; о добробити раста и развоја деце кроз психолошки аспект говорила је Катарина Ђурић, психолошкиња ПУ „Чукарица“ из Београда; а о алергијама је говорила докторка Слађана Димитријевић, педијатар Дома здравља Крагујевац.