Предшколска установа „Ђурђевдан“ Крагујевац учесник на конференцији „Крагујевац – Град по мери сваке породице“

У скупштинској сали града Крагујевца, поводом месеца родитељства у среду, 21. јуна реализована је конференција „Крагујевац – Град по мери сваке породице“. Модераторка конференција била је Наташа Јовановић, васпитачица и чланица међусекторског тима за ране интервенције. Стручна сарадница-психолошкиња Александра Пајевић била је у улози панелисткиње и говорила је о примени програма Подстицајно родитељство кроз игру у Предшколској установи “Ђурђевдан“ Крагујевац на нивоу практичара, породице и заједнице.

Конференција је била прилика да се развије дијалог и створе прилике за оснаживање породица мале деце.

(Фотографије 3. и 4. преузете са званичне странице града Крагујевца)

(Линк је подељен са официјалног youtube канала Радио Телевизије Крагујевац. Аудио и видео материјал, као и њихови делови уколико није другачије назначено, су власништво ПД Радио телевизије Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.)