Предшколска установа „Ђурђевдан“ Крагујевац учесник стручне конференције за васпитаче одржаном на Тари

У периоду од 30.11. до 03.12.2023. године на Тари одржана је стручна конференција за васпитаче под називом „Живот у вртићу-искуства, учења и различите перспективе“ у организацији Савеза удружења васпитача Србије. Предшколска установа „Ђурђевдан“ Крагујевац представила се са радовима: „Тачка, тачка, тачкица настала је мрежица“ ауторки Далиборке Богдановић и Сузане Милановић и „Пример развијања пројекта – Време пролази“ ауторке Маријe Аврамовић. Излагањe васпитачица подстакло је учеснице сесија на конструктивну рефлексију уз повратне информације које су допринеле јачању њихових компетенција као рефлексивних практичарки у планирању промена у развијању реалног програма.