У Предшколској установи „Ђурђевдан“ Крагујевац Јавно комунално предузеће „Шумадија“ организовало едукативне радионице под слоганом „Планета блиста када је чиста“

У периоду од 28. 02. до 08. 03. 2024. године у Предшколској установи „Ђурђевдан“ Крагујевац Јавно комунално предузеће „Шумадија“ организовало је едукативне радионице под слоганом „Планета блиста када је чиста“ у свим групама у години пред полазак у школу у целодневном и полудневном трајању. Циљ радионица био је неговање и подизање еколошке свести код деце на најранијем узрасту. Деца су била у прилици да кроз практичне примере схвате важност њиховог учешћа у очувању животне средине.

(Линк је подељен са официјалног youtube канала Радио Телевизије Крагујевац. Аудио и видео материјал, као и њихови делови уколико није другачије назначено, су власништво ПД Радио телевизије Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.)