У вртићу „Невен“ реализован тематски родитељски састанак на тему: „Припрема деце за полазак у школу“

У складу са Годишњим планом рада Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац у четвртак, 14. 03. 2024. године у вртићу „Невен“ реализован је тематски родитељски састанак на тему: „Припрема деце за полазак у школу“. Тематски родитељски састанак су водиле Мирјана Милосављевић, стручна сарадница-психолошкиња из ОШ „Вук Стефановић Караџић“ и Александра Пајевић, стручна сарадница-психолошкиња из Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац.

Циљ родитљског састанка био је пружање подршке родитељима будућих првака за припрему своје деце на овај веома значајан догађај. На основу евалуације родитеља можемо закључити да је тематски родитељски састанак био едукативан, интересантан и добро организован.

Трудићемо се да и у будуће наставимо са пружањем континуиране подршке родитељима будућих првака.