Дружење деце група у години пред полазак у школу вртића „Бубамара“ и ОШ „Трећи крагујевачки батаљон“ у оквиру обележавања Дечије недеље

У оквиру Дечије недеље 10.10.2024. године вртић „Бубамара“ је поред низа разноврсних активности организовао посету деце целодневног програма другарима из четворочасовног припремног предшколског програма у основној школи „Трећи крагујевачки батаљон“. Носиоци активности су биле групе деце године пред полазак у школу. Циљ је био да се деца упознају, друже и размене искуства. Тим поводом уприличена је свечана додела поклона у виду школског прибора. Догађај је био и медијски пропраћен.

(Линк је подељен са официјалног youtube канала Радио Телевизије Крагујевац. Аудио и видео материјал, као и њихови делови уколико није другачије назначено, су власништво ПД Радио телевизије Крагујевац доо и њихово преузимање је могуће само уз сагласност аутора.)